O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą telekomunikacyjną z ponad 20 letnim doświadczeniem

Teleinformatyczna sieć blokowe.pl powstała na przełomie 1999 i 2000 roku. Przez lata działalności pozyskaliśmy do współpracy najwyższej klasy specjalistów z zakresu urządzeń sieciowych, urządzeń telekomunikacyjnych, tworzenia i wdrażania oprogramowania. Oferujemy różnorodne usługi multimedialne: internet światłowodowy, internet radiowy, internet kablowy, internet mobilny, cyfrową telefonię stacjonarną, telefonię komórkową. Specjalizujemy się również w projektowaniu, wykonywaniu i konfiguracji monitoringów wizyjnych, instalacji teletechnicznych oraz w administracji systemów komputerowych. Potencjał firmy pozwala na szybki rozwój sieci i uruchamianie zamawianych usług.

Nasza firma przygotowuje oferty nowoczesnych usług cyfrowych: interaktywnej telewizji, radia, połączeń konferencyjnych (głosowych i video), dostęp do baz danych i mnóstwo innych.

Istniejemy dla spełniania oczekiwań odbiorców indywidualnych i małych firm, ale także firm średnich i dużych. Mamy wsparcie wielu profesjonalnych podwykonawców z zakresu planowania, projektowania, wykonywania, administrowania projektami informatycznymi. Dla realizacji największych projektów integracyjnych korzystamy z tego wsparcia.

Przyjdź do nas
ul.Iłżecka 91 Ostrowiec Świętokrzyski
Zadzwoń do nas
41 242 12 22
Napisz do nas
biuro@blokowe.pl