obraz konsultantki

Teleinformatyczna sieć blokowe.pl powstała na przełomie 1999 i 2000 roku. Przez lata działalności pozyskaliśmy do współpracy najwyższej klasy specjalistów z zakresu urządzeń sieciowych, urządzeń telekomunikacyjnych, tworzenia i wdrażania oprogramowania. Oferujemy różnorodne usługi multimedialne: internet radiowy, internet kablowy, internet mobilny, cyfrową telefonię stacjonarną, telefonię komórkową. Specjalizujemy się również w projektowaniu, wykonywaniu i konfiguracji monitoringów wizyjnych, instalacji teletechnicznych oraz w administracji systemów komputerowych. Potencjał firmy pozwala na szybki rozwój sieci i uruchamianie zamawianych usług.

Nasza firma przygotowuje oferty nowoczesnych usług cyfrowych: interaktywnej telewizji, radia, połączeń konferencyjnych (głosowych i video), dostęp do baz danych i mnóstwo innych.

Istniejemy dla spełniania oczekiwań odbiorców indywidualnych i małych firm, ale także firm średnich i dużych. Mamy wsparcie wielu profesjonalnych podwykonawców z zakresu planowania, projektowania, wykonywania, administrowania projektami informatycznymi. Dla realizacji największych projektów integracyjnych korzystamy z tego wsparcia.

Nasze najważniejsze atuty

Działamy na rynku od 15 lat
Jesteśmy najdłużej działającym operatorem technologii Ethernet w mieście
Jesteśmy członkiem Konsorcjum Metroport
Jesteśmy członkiem RIPE (posiadamy status LIR’a)
Bezkompromisowo podchodzimy do wyboru technologii i jakości usług

Nasza infrastruktura telekomunikacyjna

Sieć światłowodowa na terenie Ostrowca
Węzły: Warszawa, Łódź, Sieradz, Zduńska Wola
Styk operatorski z PLIX
Styk operatorski z Metroport
Styk operatorski z Level3
Styk operatorski z Cogent
Routery BGP w Warszawie i Łodzi
Centrale telefoniczne w kilku miastach