Profesjonalne łącza telekomunikacyjne

Usługa realizowana jest w oparciu o własną sieć i zasoby, wykorzystując najnowocześniejsze dostępne technologie. Szkielet usługi budowany na własnych kablach światłowodowych i węzłach wyposażonych z najwyższej jakości sprzęt. Wszystkie elementy sieci są monitorowane 24 godziny na dobę.

Łącza do Klienta realizowane w technice światłowodowej, za pomocą radiolinii w paśmie licencjonowanym, w technologiach Ethernet i innych. Oferujemy dowolne pasmo symetryczne i niesymetryczne o przepustowości 1000 Mb/s od i do Klienta.

Dostęp do globalnych i krajowych zasobów Internetu w sieci realizowany jest za pośrednictwem dostawców tranzytu międzynarodowego, punktów styku z operatorami i dostawcami krajowymi oraz za pośrednictwem międzyoperatorskich punktów wymiany ruchu.

Gwarantujemy pełną dostępność pasma o każdej porze, zapewniamy brak limitów danych, niskie opóźnienia i brak strat pakietów. Nie blokujemy, nie filtrujemy i nie dyskryminujemy żadnych portów i żadnego typu ruchu.

Udostępniamy naszym Klientom publiczną adresację IP w pulach od kilku do kilkuset adresów przydzielaną na stałe lub dynamicznie, także IPv6. Dla posiadaczy własnych zasobów adresacji internetowej udostępniamy możliwość peeringu i wymiany informacji protokołem BGP v4.

Obsługujemy domeny Klientów na naszych serwerach DNS, oferujemy usługi web i mail hostingu, a także kolokacji sprzętu Klienta i dostępu do szybkich łącz w węzłach danych.

Oferujemy 24 godzinny dostęp do obsługi Klienta, asystę indywidualnego Opiekuna oraz dostęp do wsparcia technicznego. Błyskawicznie realizujemy i reagujemy na zlecenia, zgłoszenia, uszkodzenia i prośby Klientów. Poziom usługi gwarantujemy umownymi warunkami SLA o wysokim standardzie.

Przyjdź do nas
ul.Iłżecka 91 Ostrowiec Świętokrzyski
Zadzwoń do nas
41 242 12 22
Napisz do nas
biuro@blokowe.pl